Gizlilik Sözleşmesi


GİZLİLİK BİLDİRİMİ

www.wanetti.com.tr , ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

www.wanetti.com.tr bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basili yayınlar/yazışmalar göndermek, size elektronik posta ile başın bültenleri veya bildirimler göndermek, satın aldığınız malları teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece WANETTİ AYAKKABI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’ ve bünyesinde hizmet veren www.wanetti.com.tr web sitesi personeli ulaşabilirler. www.wanetti.com.tr , kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. www.wanetti.com.tr, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, www.wanetti.com.tr ‘nin gizlilik İlkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.