İade Politikası


WANETTİ AYAKKABI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’ .ve bünyesinde hizmet veren www.wanetti.com.tr , satışını yaptığı ürünlerin tamamının fabrikasyon ve firma hataları durumunda değişimini garanti eder. Değişim yapılacak ürünlerin nakliye masrafları alıcıya ait olmakla birlikte, ayni ya da farklı bir ürün ile ürün değişimi yapılır.

Kullanılmış, renk değişimine uğramış ve kullanıcıdan kaynaklanan hata ve ariza durumlarında ürünlerin değişimi ve iadesi yapılmaz.

Değişimi yapılmak istenen ürünlerin alındığı şekilde kutulu olması gerekmekte olup, üretici stoklarında ürün bulunmaması halinde WANETTİ AYAKKABI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ’ değişim yapmama hakkini saklı tutar.
İade işlemlerinde Kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır.

İstisnalar :  Ambalajı (kutusu) yırtılmış ve satılabilir özelliğini kaybetmiş, fiziksel zarar görmüş ürünler iade alınmaz. İade işleminde yalnızca ürün için alınan ücret iade edilir. Aksi bildirilmedikçe ürün ile birlikte verilmiş her türlü evrak, hediye, ek ürün indirim kuponu vs. promosyonlar mevcut ise bunlarında iadesi gerekmektedir.