Teslimat Şartları

WANETTİ AYAKKABI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ bünyesinde hizmet veren www.wanetti.com.tr , stokta bulunan siparislerinizin ayni gün içinde kargo, ambar ya da nakliye sirketlerine (isteginize göre) verilecegini garanti eder.

Stok haricindeki siparisleriniz için ise üretici firmadan yapilacak sevkiyat tarihine göre siparisleriniz tasimaya verilir. Böyle bir durumda tarafimizdan bilgilendirilirsiniz. Resmi tatil günlerinde vereceginiz siparisler ise, tatili izleyen ilk is günü içinde isleme konulacaktir.

WANETTİ AYAKKABI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ bünyesinde hizmet veren www.wanetti.com.tr dan verdiginiz siparislerin tasima ücreti firmamıza aittir.. Anlasmali kargomuz, ambar, uçak kargo veya firmamizdan siparisinizi kendiniz teslim alabilirsiniz.

Siparisleriniz isteginize göre paketlenir, birlestirilir ve isteginize uygun olarak size ulastirilir. Ürün teslimatinin aksamadan gerçeklestirilebilmesi için lütfen adres bilgilerinize ilçe,cadde,sokak, vergi numarası ismini unutmayiniz.

WANETTİ AYAKKABI İNŞAAT OTOMOTİV TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ ve bünyesinde hizmet veren www.wanetti.com.tr ürünlerinizi nakliye sirketlerine ulastirdiktan sonra ürünlere gelecek herhangi bir zarar ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz.